Saugus įrangos pristatymas į MTTC

SVARBU! Pasirinkę sugedusios įrangos pristatymą į MTTC kurjeriu ar per LP Express terminalą supakuokite siuntą saugiai! Siuntos, supakuotos į polietileninį maišelį (prekybos centrų, reklaminius ir kt.) ar įvyniotos į plėvelę, nėra laikomos tinkamai supakuotomis ir siųsti nepriimamos. Į plastikines pakuotes pašto siuntos gali būti pakuojamos tik tuo atveju, jei pakuotė yra specialiai pagaminta siuntoms siųsti.

UAB „MTTC” neatsako ir žalos neatlygina, jeigu:

žala atsirado dėl siuntėjo kaltės, nes jis pažeidė pašto paslaugos teikėjo reikalavimus dėl daiktų pakuotės ar dėl ypatingų siunčiamojo daikto (prekės) savybių.

1. Pakuotės reikalavimai

1.1. Standumas

Pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės.

1.2. Užpildymas

Tuščios pakuotės ertmės turi būti užpildytos, nes priešingu atveju pakuotėje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir dėl to gali susigadinti. Daiktai turi būti įpakuoti stabiliai ir tvirtai.

1.3. Pakuotės užklijavimas

Pakuotė turi būti užklijuota lipnia juosta, apjuosiant per visą apimtį mažiausiai trijose vietose.

2. Rekomenduojama pakuotė

gofruoto kartono dėžė.

3. Pašto siuntų pakavimo rekomendacijos

3.1. Naudokite tik naują gofruoto kartono dėžę, nes kuo daugiau kartų dėžė naudojama, tuo daugiau numatytųjų apsauginių ypatybių praranda; taigi anksčiau jau naudota dėžė gali neužtikrinti tinkamos jūsų siuntos apsaugos.

Jei dėžė nenauja, įsitikinkite, kad ji tvirta ir nepažeista: nesubraižyta, neįplyšusi, kampai nesulankstyti.

3.2. Pasirinkite dėžę, kurios stiprumas atitiktų 1.1 punkto reikalavimą.

3.3. Kiekvieną daiktą apvyniokite 5 cm storio pakavimo medžiaga ir sudėkite taip, kad iki dėžės sienelių liktų 5 cm tarpas. Kiekvieną daiktą į pakavimo medžiagą vyniokite atskirai.

3.4. Net ir kratomoje dėžėje jos turinys turi būti stabilus ir nejudėti.

3.5. Naudokite amortizuojančias medžiagas:

3.5.1. Oro maišelius – siuntos su lengvais daiktais ertmėms užpildyti. Netinka daiktams aštriais kampais ir daiktams, kurių savybės kinta esant dideliems temperatūros pokyčiams.

3.5.4. Pakuotės su lengvo ir vidutinio svorio daiktais ertmėms užpildyti naudokite glamžytą tvirtą popierių. Toks popierius netinka trapiems daiktams. Tarp daikto ir dėžės sienelių dėkite 5 cm storio popieriaus sluoksnį.

3.5.5. Pakuotės ertmėms užpildyti nenaudokite laikraščių, drabužių, rankšluosčių.

3.5.6. Elektroninėms prekėms ir pan. – naudokite specialią tik tiems daiktams transportuoti skirtą pakuotę.

3.6. Saugiai uždarykite dėžę. Naudokite plastikinę izoliacinę juostą. Dėžės atvartus ja užklijuokite trimis sluoksniais iš viršaus ir apačios. Jei dėžė yra standartinio tipo, t. y. jos atvartai susieina centre, po tris juostas klijuokite tiek viršuje, tiek apačioje, – tada vidurys ir dvi kraštinės bus visiškai sandarios. Dėžių, kurių atvartai uždengia vienas kitą, tris juostas klijuokite dėžės viršuje ir tris apačioje, – tada sandarios bus trys kraštinės.