Apie MTTC

MTTC – mobilios įrangos taisymo lyderis ir didžiausias rinkos žaidėjas Baltijos šalyse. Beveik 17 metų įmonė matoma 15 Europos šalių, teikdama pilną mobiliųjų įrenginių aptarnavimą – nuo funkcinių gedimų šalinimo iki visiško įrenginio atnaujinimo.
 
2019 m.
Spalio mėnesį MTTC tapo vieninteliu „Xiaomi” aptarnavimo centru Baltijos šalyse. 
 
Lapkričio pradžioje kartu su partneriais „Digital Care”,  didžiausiu mobiliųjų įrenginių draudimo sprendimų Lenkijoje, kompanija, MTTC įgyvendino bendrą projektą. Įkurta bendra įmonė: „MTTC Poland”. Patalpos Varšuvoje užima 1,000 kv. m. ir leidžia aptarnauti 16,000 klientų (įrenginių) per mėnesį. Sukurtos darbo vietos 100-tui specialistų ir ekspertų. Teikiamos paslaugos: pilnas ir betarpiškas apdraustų mobiliųjų įrenginių aptarnavimas. MTTC Poland atveria galimybes ir užtikrins plėtrą į Centrinę Europą.
 
2017 m. 
Pirmajį 2017 metų I-ąjį pusmetį UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ apyvarta pasiekė 11,7 milijono ir buvo 26,5% didesnė lyginant su 2016 metų  pirmuoju pusmečiu.
Dabar MTTC aptarnauja įrenginius iš Baltijos ir Skandinavijos šalių, Suomijos, Italijos, Nyderlandų, Islandijos, Vokietijos, Prancūzijos bei Austrijos.