• Registruotis
 • Partnerių portalas

  Apie MTTC

  MTTC - mobilios įrangos taisymo lyderis ir didžiausias rinkos žaidėjas Baltijos šalyse. Beveik 17 metų įmonė matoma 15 Europos šalių, teikdama pilną mobiliųjų įrenginių aptarnavimą – nuo funkcinių gedimų šalinimo iki visiško įrenginio atnaujinimo.
   
  2019 m.
  Spalio mėnesį MTTC tapo vieninteliu "Xiaomi" aptarnavimo centru Baltijos šalyse. 
   
  Lapkričio pradžioje kartu su partneriais "Digital Care",  didžiausiu mobiliųjų įrenginių draudimo sprendimų Lenkijoje, kompanija, MTTC įgyvendino bendrą projektą. Įkurta bendra įmonė: "MTTC Poland". Patalpos Varšuvoje užima 1,000 kv. m. ir leidžia aptarnauti 16,000 klientų (įrenginių) per mėnesį. Sukurtos darbo vietos 100-tui specialistų ir ekspertų. Teikiamos paslaugos: pilnas ir betarpiškas apdraustų mobiliųjų įrenginių aptarnavimas. MTTC Poland atveria galimybes ir užtikrins plėtrą į Centrinę Europą.
   
  2017 m. 
  Pirmajį 2017 metų I-ąjį pusmetį UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ apyvarta pasiekė 11,7 milijono ir buvo 26,5% didesnė lyginant su 2016 metų  pirmuoju pusmečiu.
  Dabar MTTC aptarnauja įrenginius iš Baltijos ir Skandinavijos šalių, Suomijos, Italijos, Nyderlandų, Islandijos, Vokietijos, Prancūzijos bei Austrijos.
   
   
  2016 m. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai atidarytas Mobiliųjų technologijų parkas, kuriame veikia didžiausia Baltijos šalyse mobiliųjų telefonų taisymo gamykla. Iš viso pastatas užima 3.800 kv. m.  Jame įsikūrė trys technologijų įmonės - MTTC, Mobile Center ir Mikrovisata.

   

   
  2015 m. (sutaisyta 285 tūkst. vnt mobilios įrangos):
  Spalio mėnesį atidarėme savo pirmąjį klientų aptarnavimo centrą Suomijos sostinėje Helsinkyje "Smarthuolto". Jame siūlome greito remonto paslaugas, pardavinėjame telefonų aksesuarus bei gamykliškai atnaujintus įrenginius.
   
  Gruodžio mėnesį plėsdama savo veiklą, pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Lietuvos draudimas“, pagal kurią pradėjome administruoti draudimo bendrovės apdraustų mobiliųjų įrenginių žalas telefonu.
   
   
  2013 m. (sutaisyta - 250 tūkst. vnt. mobiliosios įrangos):
   
  Pavasarį pradėta veikla Suomijoje su elektronine taisykla ir prekės ženklu - smarthuolto.fi.
  Projekto partneris - viena iš didžiausių ir žymiausių Suomijos elektronikos taisymo paslaugų kompanijų Simson Huoltopalvelu Oy.
   
  Po savaitės - balandžio mėnesį pradėjo veikti ir itališka elektroninė taisykla - smartfix.it
   
  Metų pabaigoje pradėjo veikti MTTC dukterinės įmonės dvejose Europos šalyse - Olandijoje (Anyfix Smart Solutions BV) ir Baltarusijoje (COOO "ESC "). Šių šalių klientai mūsų paslaugas pasiekia per elektronines parduotuves: anyfix.nl / ir euroservice.by/ 
   
   
   
  2012 m.:
  Balandžio viduryje MTTC Kauno skyriuje buvo pasiektas asmeninis įmonės rekordas -  sutaisytas milijonasis telefonas! 
   
  Taip pat šių metų viduryje Samsung pripažino MTTC - geriausiai besivystančia mobilios įrangos taisymo įmone.  
   
  Samsung

   
  2011:
   
  e-Taisykla perkelta į elektroninę erdvę. Svetainės populiarumas sparčiai auga - tai tik įrodymas, kad į šią naujovę vertėjo investuoti. 
   
  Metų pradžioje buvo įsigyta antra dukterinė įmonė Baltijos regione. Estiškas techninis centras "Mobitec service" (dabar jau - "MTTC Eesti" OU) metų pradžioje sėkmingai prisijungė prie MTTC grupės. Ši nedidelė įmonė (6 darbuotojai) yra autorizuotas Samsung techninis centras, kuris aptarnauja apie 10 tūkst. Samsung telefonų per metus.
   
  2011 m. pab. MTTC pripažinta metų pažangiausia paslaugų įmone konkurse „Žinių ekonomikos įmonė 2011".
  ZEF2012_su_Grybauskaite
   
   
  2010:
  2010 metais MTTC tapo pasaulio verslumo forumo ("World Entrepreneurship Forum") nare. 
  6314207488_8ecb75ab77_o
   
   
  Šie metai buvo sėkmingi net keliais dalykais: apyvarta viršijo 12,5 mln. litų,  o prie aptarnaujamų produktų prisidėjo ir Just5 telefonai.
   
  Pradėtas unikalios elektroninės taisyklos www.etaisykla.lt įgyvendinimas.
   
   

  2009:
  Vasaros pradžioje buvo įdiegti ISO 9001 ir ISO 14001 standartai, įmonė standartizavo kokybės vadybos ir aplinkosaugos procesus.
  Buvome pastebėti ir įvertinti,  įmonė pateko į Tarptautinės audito ir verslo konsultacijų bendrovės „Deloitte” rengiamus Technology Fast 50 reitingus. Šių rinkimų metu yra išrenkamos 50 sparčiausiai Vidurio Europos regione augusių bendrovių, kurių pagrindinės veiklos neatsiejama dalis yra moderniosios technologijos. Užėmėme garbingą 42 vietą, o mūsų 5 metų augimas buvo daugiau nei 3,5 karto. Esama pirma Lietuvos bendrovė patekusi į šį reitingų sąrašą nuo 2001 metų.
   
  2008:
  Pavasarį mobiliųjų telefonų lyderis „Nokia“ įvertino MTTC komandos profesionalumą suteikdamas įmonei aukščiausio lygio kategoriją. MTTC – vienintelis techninis centras visame Baltijos regione turintis aukščiausią šio pasaulinio lyderio suteiktą mobiliųjų telefonų priežiūros ir remonto paslaugų kategoriją.
  „Nokia“ iniciatyva buvo atidarytas vienintelis „Nokia“ techninis centras Baltijos šalyse „Nokia care“. Konsultacijas ir remonto paslaugas „Nokia care“ klientams teiks MTTC.
  Metų pabaigoje prisijungė dešimtasis gamintojas - Apple, kuris patikėjo iPhone telefonų priežiūrą.
  Gruodžio mėnesio pabaigoje buvo pradėta sėkminga veikla Latvijoje. 
   
  2007:
  Nuo lapkričio įmonei pradėjo vadovauti Gintaras Kručkas. Didžiausias dėmesys koncentruojamas ties įmonės plėtra, įsitvirtinimu Baltijos šalių rinkoje ir lyderio vardo išlaikymu. Moderniai ir galingai įrangai, galinčiai atlikti sudėtingas remonto operacijas, buvo skirtos didžiulės investicijos. Pasipildė partnerių gretos. Buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su „ZTE“ ir „HTC“.
   
   
  2006:
  Praėjus dvejiems metams nuo įkūrimo, vadovo pareigas perėmė Alvydas Vitkauskas. Šiuo laikotarpiu didžiausias dėmesys buvo skiriamas efektyviai įmonės valdymo struktūrai. „Nokia“ MTTC centrui skyrė 3 kvalifikacijos kategoriją – liko vienas laiptelis iki aukščiausio įvertinimo. Vasarį buvo gauti pirmieji telefonai remontui iš Latvijos ir Estijos. Rinkoje atsirado sudėtingų mobiliųjų telefonų, labiau panašių į kompiuterį, todėl buvo pradėta ruoštis naujoms investicijoms, ieškoma naujos įrangos.
   
   
  2005:
  Praėjus metams klientų skaičius stipriai išaugo. 2005 metais partnerių sąrašą papildė „Option“. Tapome vieninteliai Lietuvoje priimantys remontuoti visų Lietuvoje parduodamų telefonų gamintojų mobiliuosius telefonus.
   
  2004:
  Sujungus dviejų mobiliųjų telefonų bendrovių „Spaineta“ ir „Mikrovisata“ kapitalą, buvo įkurtas „Mobiliųjų telefonų techninis centras“. Veiklos pradžioje organizacijos komandą sudarė 22 darbuotojai.
  „Nokia“, „Samsung“, „LG“, „Motorola“, ir „SonyEricsson“ (dabar - "Sony")  iš karto tapo MTTC partneriais. Pirmuoju bendrovės vadovu buvo paskirtas Andrius Grigas. Didžiausias jo indėlis buvo projektuojant įmonės IT infrastruktūrą ir technologinius procesus. Įmonės atstovybė buvo įsteigta Kaune. Tačiau klientams nuo pat įsikūrimo pradžios durys buvo atviros ir kituose Lietuvos miestuose esančiuose padaliniuose – Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

   

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis