Mobiliųjų telefonų remontas Šiauliuose

Kiekvieno kliento telefono remontui naudojame tik originalias gamintojų detales. Negarantinio telefonui mes atstatome garantines sąlygas ir suteikiame mažiausiai 3 mėnesių garantiją pakeistoms dalims ir atliktiems darbams. Taip pat atliekame skubų nesudėtingų gedimų šalinimą (pvz.: programinės įrangos atnaujinimas, ekranų keitimas). Esant reikalingų detalių atsargoms galime pasiūlyti telefoną sutaisyti tik per 1 valandą.

Negarantinio remonto detalių kainos yra labai palankios, o darbų kokybė atitinka tokių gamintojų kaip:  Huawei,  Samsung, Sony, Apple ir kitų aukščiausius garantinių techninių centrų kokybės reikalavimus. Garantinio remonto metu, taisymo darbai atliekami gamintojo sąskaita. Tereikia pateikti įsigyjamą liudijantį dokumentą (pirkimo čekį, garantinę pažymą, pirkimo – pardavimo sutartį). 

Jūsų telefoną patikime tik sertifikuotiems technikams. Gamintojai periodiškai tikrina MTTC technikų  kvalifikaciją ir suteikia jų žinias atitinkančius sertifikatus. Techniniuose centruose naudojama tik profesionali, gamintojų autorizuota techninė ir programinė įranga.

Taisyklų adresai

Šiauliuose Jūsų mobilųjį telefoną suremontuosime šiame techniniame centre:

Šiauliai, PPC " Akropolis " Aido g. 8, "Topo centras" patalpose.

I-V 10-19 val. pietų pertrauka 14-15 val. , Tel. Nr.: 8 620 50862 ,

Atliekame skubų taisymą Apple iPhone, Huawei ir Samsung įrenginiams. Vieta centro plane

Greitas taisymas