Mobiliųjų telefonų remontas Klaipėdoje

PLC „Akropolis” įsikūręs MTTC aptarnavimo centras priims ir aptarnaus visus mobiliuosius įrenginius kaip telefonai, išmaniej ilaikrodžiai ir planšetiniai kompiuteriai. Mes Jūsų telefono taisymui naudojame tik originalias gamintojų tiekiamas detales. Negarantinio ar apdrausto įrenginio telefono remonto darbams ir detalėms, pakeistoms remonto metu mes suteikiame mažiausiai 3 mėnesių garantiją. Taip pat atliekame skubų nesudėtingų gedimų šalinimą (pvz.: ekranų keitimas). Esant reikalingų detalių atsargoms galime pasiūlyti telefoną sutaisyti tik per 1 valandą.

Negarantinio remonto detalių kainos yra labai palankios, o darbų kokybė atitinka tokių gamintojų kaip: Apple, Huawei, Samsung, Sony, Apple ir kitų aukščiausius garantinių techninių centrų kokybės reikalavimus. Garantinio remonto metu, taisymo darbai atliekami gamintojo sąskaita. Tereikia pateikti įsigyjamą liudijantį dokumentą (pirkimo čekį, garantinę pažymą, pirkimo – pardavimo sutartį). 

Jūsų telefoną patikime tik sertifikuotiems technikams. Gamintojai periodiškai tikrina MTTC technikų  kvalifikaciją ir suteikia jų žinias atitinkančius sertifikatus. Techniniuose centruose naudojama tik profesionali, gamintojų autorizuota techninė ir programinė įranga.

Taisyklų adresai

Klaipėdoje Jūsų mobilųjį telefoną sutaisysime šiuose techniniuose centruose:

Klaipėda, Taikos pr. 61 (PPC Akropolis, prieš "Maxima" kasas)

I-VII 10-21 val. , Tel. Nr.: 8 686 75068 ,

Atliekame skubų taisymą Huawei ir Samsung įrenginiams. Vieta centro plane

Greitas taisymas