• Registruotis
 • Partnerių portalas

  Mobiliųjų telefonų remontas Klaipėdoje

  PLC "Akropolis" įsikūręs MTTC aptarnavimo centras priims ir aptarnaus visus mobiliuosius įrenginius kaip telefonai, išmaniej ilaikrodžiai ir planšetiniai kompiuteriai. Mes Jūsų telefono taisymui naudojame tik originalias gamintojų tiekiamas detales. Negarantinio ar apdrausto įrenginio telefono remonto darbams ir detalėms, pakeistoms remonto metu mes suteikiame mažiausiai 3 mėnesių garantiją. Taip pat atliekame skubų nesudėtingų gedimų šalinimą (pvz.: ekranų keitimas). Esant reikalingų detalių atsargoms galime pasiūlyti telefoną sutaisyti tik per 1 valandą.
   
  Negarantinio remonto detalių kainos yra labai palankios, o darbų kokybė atitinka tokių gamintojų kaip: Apple, Huawei, Samsung, Sony, Apple ir kitų aukščiausius garantinių techninių centrų kokybės reikalavimus. Garantinio remonto metu, taisymo darbai atliekami gamintojo sąskaita. Tereikia pateikti įsigyjamą liudijantį dokumentą (pirkimo čekį, garantinę pažymą, pirkimo - pardavimo sutartį). 
   
  Jūsų telefoną patikime tik sertifikuotiems technikams. Gamintojai periodiškai tikrina MTTC technikų  kvalifikaciją ir suteikia jų žinias atitinkančius sertifikatus. Techniniuose centruose naudojama tik profesionali, gamintojų autorizuota techninė ir programinė įranga.
   
  Klaipėdoje Jūsų mobilųjį telefoną sutaisysime šiuose techniniuose centruose:
   
  Taikos pr. 61 (PPC Akropolis, prieš "Maxima" kasas), darbo laikas kiekvieną dieną 10.00- 21.00 val..
   
   
      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis