• Registruotis
 • Partnerių portalas

  Mobiliųjų telefonų remontas Alytuje

  Jūsų telefoną Alytuje sutaisysime naudojant tik originalias gamintojų detales, todėl savo negarantinio telefono remonto darbams ir detalėms suteikiame 3 mėnesių garantiją. Atliekame nesudėtingų gedimų šalinimą (pvz.: viršelių, dangtelių, klaviatūrų ir mygtukų keitimas, programinės įrangos atnaujinimas, ekranų keitimas).

   
  Garantinio remonto metu, taisymo darbai atliekami nemokamai. Prisuodant telefoną MTTC tik reikia pateikti įsigyjamą liudijantį dokumentą (garantinę pažymą, pirkimo čekį, pirkimo - pardavimo sutartį). Negarantinio remonto detalių kainos yra labai palankios, o darbų kokybė atitinka tokių gamintojų kaip: Nokia, Samsung, Sony, Apple ir kitų aukščiausius garantinių techninių centrų kokybės reikalavimus.
   
  Jūsų telefoną taisys tik sertifikuoti technikai. Visi gamintojai periodiškai tikrina MTTC meistrų kvalifikaciją ir suteikia jų žinias patvirtinančius sertifikatus. Pagrindinėje MTTC techninėje bazėje, Kaune, naudojama tik profesionali, gamintojų autorizuota techninė ir programinė įranga.
   
  Alytuje Jūsų telefoną priims ir aptarnaus mūsų partneriai - "Varle.lt", esantys:
   
  Naujoji g. 50, darbo laikas d.d. 9.00-18.00, šešt. 9.00-14.00 (varle.lt salonas).

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis