• Registruotis
 • Partnerių portalas

   PASLAUGOS

    Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Sužinok taisymo kainą suvedęs sugedusio įrenginio pavadinimą ar modelį paieškos lange!

  Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio taisymas. Sudužusių, pažeistų įrenginių taisymą atliksime nemokamai arba pagal draudimo sutartyje nurodomas sąlygas. Esame sudarę sutartis su visomis didžiosiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis.

  Garantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Tai toks remontas, kai mobiliesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams pagal suteiktą gamintojo garantiją atliekama nemokama techninė priežiūra ar gedimų šalinimas.

  Daugiau


  NAUJIENOS

  SVARBI INFORMACIJA:   

  Jums pageidaujant galime užsakyti reikiamas detales remontui (laukiant detalių remontui, įrenginys liks pas jus), nepaliekant įrenginio salone.
  Daugiau informacijos apie paslaugą: MTTC salonų elektroniniu paštu arba telefonu 8 700 70 700.

  _____________________

  Užsiregistruoti remontui galima ir internetu.
  Prieš atvykdamas į saloną užregistruok taisymą www.mttc.lt arba pasinaudok kurjeriu, LP Express terminalu. Užregistravus www.mttc.lt gedimą ir pasirinkus kurjerį arba terminalą, pristatymas kainuoja tik 2,49 Eur (į vieną pusę).

   

   

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis