• Registruotis
 • Partnerių portalas

  Vadovas

  Sveiki,

  Ilgai galvojau, kaip galėčiau pristatyti mūsų įmonę ir jos komandą išvengdamas skambių žodžių ir pagyrų. Bet neišvengiau – pasigirsiu. Dirbu profesionalioje, kompetentingoje, atsakingoje, iniciatyvioje, draugiškoje, paprastoje, bet tikrai ne prastoje komandoje.
  Buvę vadovai ir kvalifikuoti darbuotojai pasiekė tai, kuo mes dabar galime pelnytai didžiuotis. 2008 metais  sulaukėme ir ilgai laukto oficialaus pripažinimo vertinant mūsų techninį lygį ir kompetenciją – tapome aukščiausiosios kategorijos „Nokia“ paslaugų centru. 2009 metais Tarptautinės audito ir verslo konsultacijų bendrovės "Delloite" buvome išrinkti tarp 50 sparčiausiai Vidurio Europos regione augusių bendrovių, kurių pagrindinės veiklos neatsiejama dalis yra moderniosios technologijos. 2011 m. konkurse "Žinių ekonomikos įmonė 2011" buvome pripažinti pažangiausia paslaugų sektoriaus įmone. Partneriai, klientai ir telefonų gamintojai pripažįsta mūsų galimybes ir potencialą, vertina mūsų darbuotojų kokybišką darbą. Per metus skaičiuojame dešimtis tūkstančių sutaisytų mobiliųjų telefonų.
  Kas mėnesį gauname taisyti šimtus skirtingų modelių telefonų, kurių vidinė architektūra nėra vienoda. Nuolat atsiranda vis sudėtingesnių aparatų, todėl be turimos patirties ir kvalifikacijos vargu ar galėtume būti lyderiais ir taip drąsiai, kaip dabar aš, nesikuklindami pasakoti apie MTTC komandą.
  Linkiu ir Jums atrasti tai, kuo galėtumėte drąsiai didžiuotis.

  Linkėjimai,
  Gintaras Kručkas
  MTTC Direktorius
  g.kruckas@mttc.eu
   

   

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis