• Registruotis
 • Partnerių portalas

  Mobiliųjų telefonų remontas Vilniuje

  Mes Jūsų telefono remontui (ar planšetinio kompiuterio) naudojame tik originalias gamintojų tiekiamas detales, todėl, net negarantinio telefono remonto darbams ir detalėms, pakeistoms remonto metu mes suteikiame 3 mėnesių garantiją. Taip pat atliekame skubų nesudėtingų gedimų šalinimą (pvz.: viršelių, dangtelių, klaviatūrų ir mygtukų keitimas, programinės įrangos atnaujinimas, ekranų keitimas). Esant reikalingų detalių atsargoms galime pasiūlyti telefoną sutaisyti tik per 1 valandą.

  Garantinio remonto metu, taisymo darbai atliekami gamintojo sąskaita. Tereikia pateikti įsigyjamą liudijantį dokumentą (pirkimo čekį, garantinę pažymą, pirkimo - pardavimo sutartį). Negarantinio remonto detalių kainos yra labai palankios, o darbų kokybė atitinka tokių gamintojų kaip: Nokia, Samsung, Sony, Apple ir kitų aukščiausius garantinių techninių centrų kokybės reikalavimus.

   
  Jūsų telefoną patikime tik sertifikuotiems technikams. Gamintojai periodiškai tikrina MTTC meistrų kvalifikaciją ir suteikia jų žinias atitinkančius sertifikatus. Techniniuose centruose naudojama tik profesionali, gamintojų autorizuota techninė ir programinė įranga.

  Vilniuje Jūsų mobilųjį telefoną suremontuosime šiuose techniniuose centruose (atliekamas skubus taisymas):
  Ozo g. 25 (PPC "Akropolis", prieš "Maxima"), darbo laikas kiekvieną dieną 10.00 - 22.00 val.
  Žirmūnų g.64, darbo laikas d.d. 10.00 - 19.00 val. (pietūs 14-15 val.)
  Ozo g. 18 (p.c. OZAS, 2a., prieš "Prisma" kasas), darbo laikas kiekvieną dieną 10.00 - 22.00 val.
   
  Ozo g. 25 salonas (PPC "Akropolis") :
   

  Salonas PLC "OZAS" (priešais "Maxima" kasas):

   

   

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis