• Registruotis
 • Partnerių portalas

   PASLAUGOS

    Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Sužinok taisymo kainą suvedęs sugedusio įrenginio pavadinimą ar modelį paieškos lange!

  Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio taisymas. Sudužusių, pažeistų įrenginių taisymą atliksime atliksime nemokamai arba pagal draudimo sutartyje nurodomas sąlygas. Esame sudarę sutartis su visomis didžiosiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis.

  Garantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Tai toks remontas, kai mobiliesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams pagal suteiktą gamintojo garantiją atliekama nemokama techninė priežiūra ar gedimų šalinimas.

  Daugiau


  NAUJIENOS

  Informuojame, kad  Klaipėda Taikos pr. 35 Klientų aptarnavimo salonas buvo perkeltas į Taikos pr. 61 Klaipėda saloną. Nuo šiol mus galėsite rasti Jums patogesnėje vietoje.

  SVARBI INFORMACIJA: Dėl gamintojų detalių gamybos ir tiekimo sutrikimų negarantinis ekranų keitimas/ taisymas gali užtruktų 1-2 mėnesius.  Jums pageidaujant galime užsakyti reikiamas dalis nepaliekant įrenginio. Daugiau informacijos apie paslaugą: MTTC salonuose, telefonu 8 700 70 700 ar el. paštu info@mttc.lt.

   

  Būk aptarnautas BE eilės! Prieš atvykdamas užregistruok taisymą www.mttc.lt ir būk aptarnautas salone be eilės arba pasinaudok kurjeriu ar LP Express terminalu. Užregistravus www.mttc.lt gedimą ir pasirinkus kurjerį ar terminalą, pristatymas kainuoja tik 2,49 Eur (į vieną pusę).

   

   

   

   

      Autorizuotas aptarnavimo centras
  Dalintis